top of page

הקסם של אמן חושים מפורסם

רון לופטין - אמן חושים

אמן חושים הוא הימור בטוח למופע שייסחוף את הקהל וישדרג כל אירוע, אך כאשר מדובר על אמן חושים מפורסם כמו רון לופטין – האירוע מתמלא באבק של כוכבים.

מי לא מכיר את דירוג המסעדות 'מישלן', המעניק ציונים של עד שלושה כוכבים למסעדות ברחבי העולם. דירוג מישלן נחשב כה יוקרתי ואמין, עד כי מסעדה שמקבלת אפילו כוכב מישלן אחד זוכה לגידול משמעותי במספר הלקוחות ובהכנסות שלה. אך האם ידעתם שישנו קשר בין דירוג מישלן ליצרנית הצמיגים הצרפתית הנקראת באותו שם?

עוד בראשית המאה הקודמת הבינה חברת הצמיגים את כוחו של מותג לפרסום החברה. היא יצרה את 'מדריך מישלן האדום' שחולק בחינם בתחנות דלק ומוסכים וכלל ידע מעשי לבעלי רכב ושפע של המלצות נלוות לנסיעה, כמו מקומות מומלצים ללון בהם וכמובן – מסעדות טובות לאכול. עם השנים, הפך המדריך לנפוץ ויוקרתי והתרחב מגבולות צרפת לארצות אחרות. גם כיום השפעתו של מדריך מישלן על הקולינריה העולמית הוא חסר תקדים.

כוחו של מותג

סיפורו של דירוג מישלן הוותיק הוא דוגמה מצוינת לכוחו של מותג. לפי הגדרה מילונית, מותג הוא שם, סמל או כל סימן אחר המזוהה עם מוצר או שירות מסויים. למעשה, מותג הוא שם כללי לכל מה שהקהל הרחב חושב על מוצר או חברה מסוימים. כיום לא רק חברות ומוצרים נחשבים למותג, אלא גם אנשים מפורסמים שמחזיקים בכישרון או מראה מיוחד.

בעולם העסקי, למותג ישנו כוח שיווקי מעבר למילים, לתמונה או לצבע מסויים – היוצרים אצל הקהל רגשות. מחקרים מצאו כי למותגים חזקים יש השפעה אמיתית על המוח שמאפשרת קבלת החלטות אינטואיטיבית ומהירה, אפילו מבלי לחשוב. מיתוג הוא תהליך שיווקי שמטרתו לשייך למוצר, לחברה או לאדם המפורסם תכונות חיוביות המעוררות רגשות חיוביים ורצון לרכוש את המותג או להימצא בקרבתו.

הופעה של אמן חושים מפורסם באירוע שלכם

בעידן הנוכחי, אמנים מפורסמים הם סלבריטאים, או בעברית: 'ידוענים' – המוכרים על ידי קהל גדול. עובדה זו גורמת לרבים לרצות להימצא במחיצתם וכל אירוע אליו הם מוזמנים הופך למבוקש. הכרטיסים להופעה של אמן מפורסם נמכרים מהר מאוד, ואם האמן המפורסם מגיע לאירוע חברה או אירוע פרטי – האורחים מתרגשים במיוחד ולא מאמינים שזכו לפינוק שכזה.

אבק של כוכבים

אמן חושים מפורסם הוא הרבה יותר מעוד סלבריטאי המוזמן לאירוע, במיוחד כשמדובר במנטליסט רון לופטין. נוכחותו המרגשת של הכוכב באירוע שאתם מארגנים מורגשת עוד בשלב הפרסום של האירוע, עם טיזרים מסקרנים על המופע שעומד להתרחש. האורחים הנרגשים מגיעים לאירוע בציפייה ופוגשים את האמן שהם מכירים מהטלוויזיה עוד בקבלת הפנים. כבר בשלב זה הוא מפתיע אותם עם קטעים מטורפים של קריאת מחשבות ומניפולציות שונות בקלפים, מטבעות ושעונים – כל זאת פנים אל פנים לנגד עיניהם.

הופעה אותה מוביל אמן חושים מפורסם היא תמיד מטורפת. כמו הציפיות – כך גם האנרגיות הגבוהות איתן מגיע רון לופטין למופע, אותו הוא מכין בהתאמה אישית לבעלי השמחה או לחברה המארחת. הקטעים המצחיקים, שלקוחים מעולמם של האורחים, הופכים את המופע של אמן חושים זה ליחיד במינו – אותו יזכרו האורחים לזמן רב, ויוכלו להתגאות בכך שזכו לפגוש את המאסטר המפורסם ולצפות בו בלייב. וכמובן שהקהל אף מבקש וממתין בסוף המופע גם לצילום הסלפי עם האמן המפורסם, אותו הם משתפים בהתרגשות ברשתות החברתיות, דבר נוסף אשר מייצר "באזז" סביב האירוע שלכם, גם ביום שאחריי.

אז כדי לשדרג את האירוע הבא שלכם, מומלץ להזמין אליו אמן חושים מפורסם. רון לופטין – אמן חושים מהמובילים בישראל הוא הבחירה הנכונה לאירוע מפתיע, מצחיק ומקורי עם אבק של כוכבים. אירוע שלא יפסיקו לדבר עליו עוד שנים!

רון לופטין - אמן חושים

רון לופטין, בעל תואר MBA בשיווק ופרסום, כוכב תכנית הטלוויזיה "אין מצב!" של YES, הוא אמן חושים מהמובילים בישראל.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Home Page

bottom of page