top of page

טיפים לאירוע מושלם עם אמן חושים ישראלי

אירוע מוצלח הוא אירוע שמשאיר חותם בלתי נשכח על האורחים.

בחירת אמן חושים מקצועי יכולה להיות המפתח להצלחה של האירוע שלכם.

במאמר זה, נסקור את הפרמטרים החשובים בבחירת אמן חושים מתאים, ונספק טיפים נוספים להפקת אירוע מושלם.

אמן חושים ישראלי

בחירת אמן החושים המתאים

בין אם אתם חוגגים אירוע עסקי בהשתתפות 200 אורחים או חוגגים יום הולדת בביתכם עם 30 משתתפים בלבד, בחירת אמן החושים יכולה להשפיע דרמטית על הצלחת האירוע! 

כמובן שבאירוע ביתי אפשר להזמין גם מנטליסט בתחילת דרכו, אך אין זה מומלץ. 

דווקא אירוע קטן שבו כולם מכירים את כולם, יושבים קרוב לאמן והוא "חשוף" מאוד לקהל, 

מצב אינטימי שכזה יכול להוות אתגר לאמן לא מנוסה. 

מנגד, באירוע חברה, כנס או הרמת כוסית, בהשתתפות מאות אנשים, אתם חייבים אמן חושים מומלץ ומנוסה מאוד שיידע לסחוף את הקהל, להיות שנון ואף לדעת לאלתר לפעמים. 

לאחרונה, באחד הכנסים שבהם הופעתי בעיר אילת, זה היה אירוע גדול לחברה ממשלתית מול קהל של 600 איש, שעה קלה לפני תחילת הערב התבקשתי להנחות את הערב כולו, פרט שכמובן לא היה מתוכנן כלל מראש! 

זאת מאחר ועובדת החברה, המנחה המיועדת, קיבלה רגליים קרות ממש ברגע האחרון. 

ההנחיה כללה אף את טקס חלוקת המצטיינים והכרת שמות העובדים. כמובן שנרתמתי מיד למשימה, ולבסוף הנחיית הערב כללה המון הומור מצידי, הצגה אישית של המצטיינים עם קטעי קישור מאולתרים הקשורים אליהם באופן אישי, שהפכו לשיחת היום ביום שלמחרת. 

מנכ"ל החברה הגיע בהתלהבות ללחוץ את ידי בסוף הערב ואמר: "אני מוריד את הכובע, לא כל אחד היה לוקח את האתגר וגם עומד בו בהצלחה רבה בזמן כה קצר..!"

בחירת אמן החושים המתאים לאירוע תלויה בשלושה פרמטרים עיקריים:

  1. סוג האירוע: האם מדובר באירוע עסקי, יום הולדת, או אירוע משפחתי אינטימי?

  2. כמות המשתתפים: האם מדובר באירוע קטן או גדול?

  3. תקציב: מהו התקציב שהקצבתם לאמן האורח?

חשוב לבחור אמן חושים מנוסה ומקצועי, במיוחד באירועים גדולים או אינטימיים.

אמן מנוסה ידע להתאים את עצמו לקהל, לסחוף את הקהל, ואף לאלתר במידת הצורך.

טווחי מחירים

המחירים של אמני חושים בישראל נעים בטווח רחב, כאשר אמן מקצועי יכול לקחת בין 3,000 ל-6,000 ש"ח עבור אירוע פרטי בבית.

מחירים אלו מושפעים מעונתיות (חודשי הקיץ למשל, עמוסים ומבוקשים הרבה יותר וזוהי "עונת האירועים"), כמות המשתתפים, והיבטים טכניים נוספים. אירועים עסקיים, כנסים והרמות כוסית מתומחרים אחרת, ונדרשת התאמה אישית של ההצעה.

המחירים יכולים להשתנות גם מהיבטים טכניים כגון, האם נדרשת מערכת הגברה חיצונית, במה או מסך לדים גדול.

בחירת מקום האירוע

בחירת המקום המתאים היא קריטית להצלחת האירוע. יש להתאים את המקום לסוג האירוע ולכמות המשתתפים. מסעדות צפופות ורועשות אינן מתאימות למופע אמן חושים, אך חדרים פרטיים במסעדות או גלריות בוטיק מעוצבות יכולים להתאים מאוד. חשוב לבדוק את המגבלות של המקום, כגון מספר מינימום של אורחים וטווח מחירים.

מבחינת אולמות אירועים, יש היצע גדול מאוד בשוק, והכל מסתכם בסוף למחיר המנה, אך לא רק. חלק מאולמות האירועים יגבילו אתכם למספר מינימום של אורחים, או יבקשו מכם לשלם יותר פר מנה, פשוט כי לא הגעתם למספר המינימום של אורחים שהם דורשים.  

כאלטרנטיבה לאותם אולמות, יש היום גלריות איכותיות לאירועים ברמה גבוהה מאוד המציעות חדרים שונים בהתאם לכמות האורחים שלכם.

לדוגמא: גלריה לאירועים "טוסקה" בפתח תקווה, אשר מציעה מספר חללים מעוצבים ברמה גבוהה, עם תפריט שף לא מתפשר, ואף במה לאמן האורח, תאורת מופע מרהיבה, מסכים ומערכת הגברה מהשורה הראשונה – כל אותם התנאים שצריך כדי להפוך את התוכנית האומנותית באירוע שלכם למשהו שכולם ידברו עליו ביום שאחריי.

מומלץ למנות בן או בת משפחה עם זמן פנוי, מוטיבציה ורצון לעזור בהפקת האירוע. צוות הפקה מסור יכול להפוך את חווית ארגון האירוע למהנה ומשתלמת יותר.

סיכום והמלצות

הפקת אירוע יכולה להיות מאתגרת, אך בחירת אמן חושים מתאים ומקצועי תבטיח שהאורחים שלכם יקבלו חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. הקפידו לבדוק המלצות, לצפות בסרטונים, ולהזמין את האמן מבעוד מועד. אמנים מבוקשים נתפסים מהר, ולכן כדאי להקדים ולהזמין.

זכרו, אירוע מוצלח הוא אירוע שמשאיר רושם חיובי וחותם בלתי נשכח על כל המשתתפים. בחירת אמן חושים איכותי, לצד בחירת מקום מתאים וניהול הפקה יעיל, יבטיחו שהאירוע שלכם ידובר רבות, וייחרט בזיכרון של האורחים לעוד זמן רב.

 

בהצלחה בהפקת האירוע!

רון לופטין - אמן חושים

רון לופטין, בעל תואר MBA בשיווק ופרסום, כוכב תכנית הטלוויזיה "אין מצב!" של YES, הוא אמן חושים מהמובילים בישראל.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Home Page

bottom of page