top of page

מופע טלפתיה ליום גיבוש לעובדים

אמן חושים לאירוע חברה

מופע טלפתיה ליום גיבוש לעובדים ועוד הרבה יותר

מופע טלפתיה ליום גיבוש לעובדים הוא ההזדמנות שלכם לפנק את העובדים בהופעה מצחיקה ומגבשת עם מסרים ובדיחות שרק העובדים שלכם יכולים להבין. את האירוע מוביל המנטליסט הבינלאומי המצליח רון לופטין, עם שפע של ניסיון וידע מקצועי.

כמי שהופיע ברחבי העולם עם מופע טלפתיה ואמנות חושים ומכיר כמעט את כל סוגי הקהל, רון לופטין אוהב במיוחד את ההופעות של ימי גיבוש לעובדים במרכז, בצפון ובדרום הארץ, הנערכות בפני עובדים המתכנסים יחד לאירוע עסקי גדול של החברה או אפילו יום גיבוש לצוות קטן. העובדים הם תמיד סקרנים ומחפשים עניין במופע פורץ דרך שמאתגר את החושים וגם קורע מצחוק. מופע טלפתיה ליום גיבוש עובדים הוא כל אלה – ועוד הרבה יותר.

רעיונות ליום גיבוש עובדים

האמת, שיש היום שפע של רעיונות ליום גיבוש עובדים – אפשר למשל לערוך סיור ביקב ולטעום יין משובח, לטייל ביחד באזור עם פריחה משגעת או להשתתף בחוויית אקסטרים כמו טיול טרקטורונים בשטח מאתגר. כל אלו בוודאי יתרמו לגיבוש של עובדי החברה, אך בנוסף לכך מומלץ לשלב במהלך היום או בסופו תוכן שיאחד את כולם סביב המסר המרכזי שהנהלת החברה רוצה להעביר, ועל הדרך גם לצחוק מלא וליהנות מבידור על חושי של אמן חושים.

מעבר לכך שמופע של אמן חושים לערב חברה הוא מופע בידור אשר מייצר חוויה מיוחדת שמדברים עליה במשרד ביום שאחריי, התוכן והמסרים אשר משלב רון לופטין במופע שלו קשור לארגון שלכם ולמוצרים שאתם מייצרים או משווקים – והופך באופן הזה לחלק בלתי נפרד מהזהות הארגונית של העובדים. כדובר אנגלית שפת אם, מופיע אמן חושים רון לופטין גם בשפה האנגלית, עבור חברות המעוניינות בכך.

מופע טלפתיה ליום גיבוש לעובדים שלכם

כבעל תואר שני MBA במינהל עסקים, המנטליסט רון לופטין יודע עד כמה העובדים חשובים לכם – הם הכוח המניע של החברה כולה, ההון האנושי של הארגון, ולכן אתם רוצים שהם ירגישו שהם יחידים במינם. באמצעות מופע טלפתיה ליום גיבוש לעובדים תחזקו יחד את הקשר שלהם לארגון, באמצעות שיאים אמנותיים שרק מנטליסט אשר הופיע מעל כל במה אפשרית יכול לשבור.

בנוסף, מופע של אמן חושים מוכר יוכל גם ליצור גיבוש בין העובדים מהמחלקות ומהדרגים השונים, על ידי הסרת ה"מחיצות" הקיימות בשגרת היום-יום בתוך הארגון עצמו. כך למשל, יוכל מנהל בכיר לקחת חלק מרתק במופע ביחד עם עובד ייצור או אפילו מנהל זוטר ממחלקה אחרת, כאשר שניהם יחד צוחקים ומופתעים בקטע טלפתיה אחד משותף, כזה שישאיר את כולם בשוק.

ארגונים רבים, ביניהם חברות מהמובילות במשק הישראלי, חברות בינלאומיות ומשרדי ממשלה נבחרים, כבר זכו ליהנות מהקסם. הם בחרו ברון לופטין, אמן חושים בינלאומי מהמצליחים בישראל, לעמוד במרכז האירוע המיוחד שלהם.

אלו רק כמה מהארגונים האלה: Payoneer, Ebay, Sapiens, Dell, Monday.com, Google, CyberArk, Wolt, AudioCodes, סופר פארם, חברת החשמל, בנק הפועלים, בזק, אינטל, מוביליי, אמדוקס, אל-על, קבוצת אלביט, התעשייה האווירית, בורסת היהלומים, משרד הביטחון, משרד האוצר, רפאל, אסם-נסטלה, פרטנר, הסוכנות היהודית, ועוד.

הופעות בלתי נשכחות של אמן חושים לערב חברה

בכל הופעה שלו בתור אמן חושים לערב חברה, עורך המנטליסט רון לופטין הכנה מדוקדקת ולומד את ערכי החברה ואת המסרים החשובים שלה, כדי לבצע הופעה ייחודית אותה הוא תופר בהתאמה אישית לכל חברה וארגון.

כך למשל, במופע שערך לחברת 'Brother' העולמית הודפסה על הבמה בלייב נבואה ענקית דרך מדפסת חדשה שהושקה באותו האירוע – דבר אשר יצר התלהבות גדולה מצד ההנהלה הבכירה.

בכנס בינלאומי של חברת 'כתר פלסטיק' הישראלית בעיר Köln אשר בגרמניה, ישבו הצופים על כסאות פלסטיק שמיוצרים על ידי החברה. במהלך מתוחכם הטמין המנטליסט מתחת לכיסאות מסר שעלה במהלך המופע. הקהל נדהם לגלות בסוף המופע את אותו המסר כאשר כולם קמו בבת אחת לבקשת אמן החושים רון לופטין, הפכו את הכיסאות עליהם ישבו, ולופטין כמובן גרף מחיאות כפיים סוערות כאשר כל הקהל עומד על רגליו.

במופע אחר לחברת 'קניאל תעשיות אריזה' אשר מייצרת את המארזים של מטרנה בישראל, הופיעה חולצה מודפסת עם נבואה מתוך המופע בתוך קופסת מטרנה סגורה הרמטית מהמפעל, במקום אבקת חלב של תינוקות.

במופע לחברת 'דולב' הישראלית, המייצרת מוצרי פלסטיק לתעשייה, לעיריות ולחקלאות, ומוכרת את מוצריה במעל ל-30 מדינות בעולם – הזמין רון לופטין מתנדב מהקהל שבחר מוצר מתוך קטלוג עב כרס המכיל מאות ממוצרי החברה. באופן קסום, אותו המוצר בדיוק הופיע על הבמה מול כל עובדי המפעל וההנהלה, להפתעתם הרבה.

במופע חגיגי שערך מול עובדי חברת Google, בשיתוף אורחים מכובדים מ-5 מדינות בעולם, המפתחים המוכשרים של Waze בישראל סימנו על מפה ענקית שהודפסה את המסלול המועדף עליהם למשרד (אפילו שרובם מגיעים בכלל בקורקינט ממונע או ברכבת) – ואז מתוך מעטפה שחילק לקהל בתחילת המופע יצאה לה מפה דומה מסומנת על ידי אמן חושים, רון לופטין – כל זאת לתשואות הרבות של הקהל ואף ל-Standing Ovation המרגש המקובל בעיקר בהופעות בחו"ל.

אמן החושים רון לופטין מחכה ומצפה לערוך מופע טלפתיה ליום גיבוש לעובדים גם לארגון שלכם, עם הופעת מנטליזם ואמנות חושים מצחיקה ובלתי נשכחת!

**רון לופטין, בעל תואר שני MBA במינהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום ומרצה בתחום הדיגיטל במסלול האקדמי של המכללה למינהל, הוא אמן חושים המופיע ברחבי העולם – מארה"ב, דרך אירופה ועד לארמון המלך של איחוד האמירויות בדובאי. רון לופטין מוכר בישראל ככוכב של תוכנית הטלוויזיה 'אין מצב!' המשודרת ב-YES מזה 3 עונות ואף כותב טור אישי במעריב: 'אמנות חושים – אמנות או שרלטנות?' כבר 5 שנים ברציפות.

רון לופטין - מופע לחברת גוגל

רון לופטין - אמן חושים

רון לופטין, בעל תואר MBA בשיווק ופרסום, כוכב תכנית הטלוויזיה "אין מצב!" של YES, הוא אמן חושים מהמובילים בישראל.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page